Cariere

Anastasios Medical

Asistent Medical Generalist | Zalău

CANDIDATUL IDEAL

Deși el nu există, ne-ar plăcea să te identifici prin următoarele abilități:

  • absolvent de studii de Asistent Medical (facultate sau școală postliceală)
  • cunoștințe teoretice solide
  • capacitate de organizare și planificare a sarcinilor
  • cunoștințe medii de MS Office
  • personalitate caldă, empatică, orientată către pacient
  • bune abilități de muncă în echipă
  • Experiență anterioară ca asistent generalist constituie un avantaj.

DESCRIEREA JOBULUI

Principalele atribuții ale acestui post sunt:

  • asigurarea asistenței medicale a pacienților, respectând procedurile și protocoalele specifice;
  • efectuarea investigațiilor și manevrelor specifice, în conformitate cu indicațiile medicului curant;
  • administrarea medicației, efectuarea tratamentelor, recoltarea probelor biologice, în conformitate cu indicațiile medicului;
  • sterilizarea echipamentelor și materialelor conform procedurilor existente și a legislației în vigoare;

Postul oferit este unul cu normă întreagă de lucru.

CE ÎȚI OFERIM

  • salariu motivant;
  • bonusuri periodice în funcție de performanță;
  • un mediu în care îți poți depăși limitele și dezvolta abilitățile de comunicare;
  • un colectiv unit, concentrat pe îngrijirea pacienților care ne trec pragul clinicii
  • servicii medicale gratuite în cadrul clinicii noastre

Pentru a vă depune candidatura, vă rugăm să ne trimiteți CV-urile la adresa de mail contact.zl@anastasios.ro.

Pentru mai multe informații, vă rugăm să apelați numărul de telefon 0742 734 646.

Succes!

Recepționistă / Call-Center | Zalău

  • Un om care știe să asculte și să se exprime cu ușurință;
  • Îți place să fii dе folos, să ți se ceară părerea și să-i îndrumi pe alții;
  • Capacitate de analiză și sinteză;
  • Abilități de comunicare și planificare;
  • Responsabilitate și seriozitate;
  • Flexibilitate și spirit de echipă;
  • Cunoștințe de operare MS Office.

  • Poziția este FULL-TIME, 8 ore / zi;
  • Vei interаcționа cu pacienții și potеnțialii pacienți cаrе intră în clinică;
  • Te vеi аplеca plin dе interеs asuprа nevoilor pacienților,  îi vei consilia și îndruma;
  • Vei încasa contravaloarea serviciilor medicale efectuate de către pacienți, conform procedurilor interne;
  • Vei pregăti actele necesare în funcție de cerințele zilnice;
  • Vei menține  legătura cu departamentele conexe;
  • Vei avea dе îndeplinit diverse activități adiționale.

  • un colectiv unit, concentrat pe îngrijirea pacienților care ne trec pragul clinicii;
  • servicii medicale gratuite în cadrul clinicii noastre.

Succes!